Mobilny system monitoringu wizyjnego GOLIAT

Monitoring placu budowy

Nasz produkt to rozwiązanie pozwalające na zdalny podgląd obszarów budowy i zdalne sterowanie kamerami. W ten sposób osoby zarządzające i odpowiedzialne za realizację mają dostęp do wysokiej jakości obrazu HD z kamer zlokalizowanych w dowolnym miejscu na świecie. Obraz ten może być nagrywany lokalnie w kamerze lub rejestratorze NVR. Wystarczy tylko podłączyć do zasilania 230V aby otrzymać płynny podgląd online przez internet lub GSM. Kamery mobilne dostarczą obraz HD na żywo, który będzie można wyświetlić na komputerze, telefonie lub na ekranie w gabinecie.

Mobilny monitoring na budowę

Monitorowanie czasu i jakości pracy podwykonawców. Będziesz wiedział czy:

 • zastosowano odpowiednie materiały
 • zbrojenie i konstrukcje są odpowiednio wykonane
 • prace są realizowane w terminie
 • zachowany wszelkie procedury i standardy
 • zapewnione jest bezpieczeństwo pracowników i osób postronnych
 • warunki atmosferyczne umożliwiają zaplanowane czynności itd.

Specyfikacja techniczna

Wychodząc na przeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów specyfikacja techniczna zostanie dobrana indywidualnie przez naszego specjalistę w dziedzinie monitoringu wizyjnego.

Korzyści z zastosowania

 • Redukcja kosztów – możliwość ograniczenia ochrony fizycznej i zmniejszenia fałszywych alarmów
 • Mobilność – możliwość przeniesienia w każdej chwili w dowolne miejsce na świecie
 • Bezpieczeństwo – ochrona pracowników, zabezpieczenie materiałów i sprzętu budowlanego przez kradzieżą oraz aktami wandalizmu
 • Dostęp zdalny – podgląd na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu
 • Łatwa obsługa – wystarczy tylko podłączyć do zasilania aby otrzymać podgląd na żywo

Zabezpiecz swój plac budowy, nieruchomość lub otwartą przestrzeń dzięki najnowszej technologii bezpieczeństwa!

Zobacz więcej w serwisie YouTube:

Kliknij tutaj

Korpus – wersja podstawowa

Jest to proponowana przez nas podstawowa wersja naszego produktu. Korpus mobilnego monitoringu wizyjnego GOLIAT w formie przyczepki jednoosiowej z ocynkowanymi elementami konstrukcji bez sprzętu elektronicznego o specyfikacji w której skład wchodzi:

 • Przyczepka o DMC 750 kg wraz z solidną ocynkowaną konstrukcją
 • Obudowa wykonana z paneli dostępnych w powłokach ocynk, alucynk lub z płyt komorowych
 • Maszt teleskopowy z wciągarką ręczną i automatycznym hamulcem. Maszt wyposażony w system automatycznego usztywniania się przy maksymalnym rozłożeniu (do 6m)
 • Podłoga wykonana z ocynkowanej kratownicy
 • 4 wysuwane nogi podporowe

Dodatkowe wyposażenie

 • skrzynki metalowe na sprzęt elektroniczny
 • koło zapasowe wraz z uchwytem
 • konstrukcja pod panele fotowoltaiczne

Nadzorujesz budowę, ale nie możesz być cały czas na miejscu? Chcesz wiedzieć, co się dzieje na placu budowy w czasie rzeczywistym? Czy może po prostu chcesz ustrzec materiały przed złodziejami i odpędzić intruzów? Tradycyjny monitoring jest dla Ciebie niewystarczający bądź nie masz możliwości jego instalacji? Jeśli tak, to zastanów się nad zastosowaniem mobilnego systemu monitoringu wizyjnego GOLIAT, który znacząco ułatwi Twoją pracę i zapewni ochronę placu budowy o najwyższym standardzie. Mobilny system monitoringu wizyjnego sprawdzi się też na przykład w trakcie imprez masowych gdzie wczesne wykrycie wypadku pozwoli szybko zorganizować transport medyczny.

Monitoring na czas budowy

Monitoring na czas budowy

Niewątpliwie czas budowy wiąże się z ogromem odpowiedzialności. Kradzieże, akty wandalizmu, czy niewywiązywanie się podwykonawcy z umowy — to tylko niektóre rzeczy, które mogą przytrafić się podczas wykonywanych prac. Jednak zatrudnianie pracowników ochrony nie jest tanie, a zwykły monitoring może nie wystarczyć w odstraszeniu złodziei. System monitoringu wizyjnego GOLIAT został stworzony, by ułatwić nadzór nad postępującymi pracami budowlanymi. Teraz nie musisz być fizycznie dostępny na miejscu — ta mobilna platforma monitoringu umożliwia podgląd otoczenia w czasie rzeczywistym. Z dowolnego miejsca na Ziemi możesz odtworzyć obraz na smartfonie, tablecie czy komputerze w wysokiej jakości HD, wykorzystując do tego internet lub GSM. Oprócz tego nagranie może zostać zapisane lokalnie na kamerze lub rejestratorze NVR, więc odtworzenie nagrania w dowolnym momencie nie stanowi problemu. Video monitorowanie pracowników nigdy nie było prostsze! Od teraz możesz w każdej chwili sprawdzić, czy do budowy zastosowano odpowiednie materiały, a pracownicy zachowują wszelkie procedury i standardy. W ten sposób zapewnisz bezpieczeństwo na placu budowy i zadbasz o swoich pracowników. W dodatku ten mobilny system ustrzeże materiały i sprzęt budowlany przed wszelakimi aktami wandalizmu i kradzieżami. Ponadto, możesz zaplanować, jakie prace mają zostać wykonane w dany dzień, gdyż zdalna obserwacja placu budowy pozwala na szybkie podejrzenie aktualnych warunków atmosferycznych. Nie obawiaj się, że nie dasz rady w obsłudze tego urządzenia — inteligentne centrum sterowania zapewnia jeszcze łatwiejsze użytkowanie tej mobilnej platformy monitoringu.

Mobilny monitoring na budowę

Zdecydowanie największą zaletą mobilnej platformy monitoringu jest zwiększenie bezpieczeństwa placu budowy. Wysoka, widoczna z daleka wieża skutecznie odstrasza intruzów. Jest też zabezpieczona przed potencjalnymi uszkodzeniami spowodowanymi przez wandali. Ponadto, w razie kradzieży, zapisany przez kamerę obraz można w każdej chwili odtworzyć, co niewątpliwie pomoże w schwytaniu złodzieja. Z mobilnym monitoringiem wizyjnym możesz znacząco zredukować koszty związane z ochroną placu budowy, gdyż GOLIAT działa lepiej niż niejeden ochroniarz — zaawansowana technologia pozwala na wykrywanie intruzów i ich odstraszanie. Zastosowanie inteligentnego systemu znacząco też ogranicza wystąpienie fałszywego alarmu. Sama konstrukcja umożliwia montaż paneli fotowoltaicznych, co jeszcze bardziej obniży koszty związane z eksploatacją mobilnego monitoringu.

Sam mobilny system obserwacji jest bardzo łatwy w obsłudze i jest gotowy do pracy natychmiast po dostarczeniu. Wystarczy tylko podłączyć wieżę do zasilania 230V i już możesz zdalnie obserwować otoczenie. Maszt teleskopowy posiada wciągarką ręczną i automatyczny hamulcem oraz system automatycznego usztywniania się przy maksymalnym rozłożeniu. Korpus systemu monitoringu składa się z jednoosiowej przyczepki, co pozwala na jego szybki transport w dowolne miejsce i w każdym momencie. Dlatego też GOLIAT sprawdza się nie tylko jako ochrona placów budowy — równie dobrze działa jako ochrona parkingów, placów, magazynów czy nawet imprez masowych i innych rozległych miejsc.

Dokładna specyfikacja mobilnej platformy monitoringu wizyjnego GOLIAT jest dobierana indywidualnie, z uwzględnieniem aktualnych potrzeb klienta, przez naszych specjalistów z dziedziny monitoringu wizyjnego.

Mobilny monitoring na budowę

Monitoring terenów odległych

Pełna mobilność mobilnej platformy monitoringu umożliwia jej transport w nawet najodleglejsze tereny. W każdym momencie bez przeszkód można ją przetransportować w inne miejsce. Może więc być wykorzystana nawet przy utrudnionych warunkach terenowych, gdzie wymagane jest szybkie jej przestawienie. Mobilny system monitoringu poradzi sobie nawet tam, gdzie standardowe zabezpieczenia się nie sprawdzają. Doskonale się nadaje do terenów odległych. Mobilny system monitoringu wizyjnego GOLIAT został sprawdzony pod kątem pracy w warunkach od -40°C do +60°C, więc będzie chronił otoczenie niezależnie od warunków atmosferycznych.

Mobilny system monitoringu wizyjnego GOLIAT to niezastąpione urządzenie w nadzorze prac budowlanych. Ochrania, odstrasza złodziei i w czasie rzeczywistym monitoruje plac budowy, a ty sam możesz obserwować postęp prac z domu. Wygodny w użytkowaniu i całkowicie mobilny, nie ma sobie równych w ochronie terenu. Skontaktuj się z nami już dziś, aby otrzymać szczegółowe informacje na temat naszego mobilnego systemu obserwacji!


KUP JUŻ DZIŚ I CIESZ SIĘ BEZPIECZEŃSTWEM!

Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę dla Ciebie i Twojej firmy!