Szkolenia BHP

Profesjonalnie przeprowadzone okresowe szkolenie BHP jest najlepszym sposobem na realną poprawę warunków bezpieczeństwa w danym zakładzie pracy. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie zaoferować Klientom niezawodne wsparcie w tym zakresie. Z powodzeniem organizujemy specjalistyczne szkolenia BHP, które dotyczą osób związanych ze środowiskiem pracy podwyższonego ryzyka. Zapewniamy profesjonalne wsparcie nawet w przypadku pracowników związanych z branżą chemiczną, medyczną czy budowlaną. Zapoznajemy uczestników zajęć z obowiązującymi przepisami, dzięki czemu są bardziej świadomi zagrożenia.

Szkolenie okresowe BHP – w trosce o bezpieczeństwo

Nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu zajęć dotyczących udzielania pierwszej pomocy. W ramach okresowego szkolenia BHP zapoznajemy uczestników z podstawowymi zasadami, według których mają postępować w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia współpracowników. Wyjaśniamy również, jak należy się zachować podczas pożaru lub w przypadku wystąpienia poważnej awarii. Nie ograniczamy się wyłącznie do wykładów – przeprowadzamy również praktyczne ćwiczenia i odpowiadamy na pytania uczestników, aby rozwiać ich wątpliwości.

Szkolenie BHP okresowe – zapoznanie z aktualnymi przepisami

W ramach przeprowadzanych przez nas szkoleń BHP uczestnicy mają szansę zapoznać się z najnowszymi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasi specjaliści doskonale orientują się w bieżących rozporządzeniach, jednocześnie pamiętając o dostosowaniu ich do konkretnej branży. Jesteśmy elastyczni i potrafimy w pełni dopasować swoją ofertę do indywidualnych oczekiwań osób związanych z danym środowiskiem pracy. Zachęcamy firmy do długofalowej współpracy – organizujemy zarówno wstępne szkolenia, jak i okresowe, których główne zadanie to uaktualnienie wiedzy uczestników. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, nawet w przypadku specyficznych branż, wymagających szczególnej regulacji. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Okresowe szkolenia BHP – co warto wiedzieć

Szkolenia BHP są jednymi z ważniejszych wymaganych szkoleń dla pracowników zatrudnionych w przedsiębiorstwach i instytucjach. Odpowiedzialnym za odbycie szkoleń w danej firmie jest właściciel lub kierownik. Na mocy obowiązujących przepisów, mianowicie art. 237 Kodeksu pracy oraz Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie służby BHP przeprowadzimy dla Państwa szereg szkoleń w zakresie BHP.

  • prowadzenie szkoleń wstępnych (instruktażu ogólnego) dla nowo zatrudnionych pracowników,
  • prowadzenie szkoleń okresowych BHP dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych,
  • prowadzenie szkoleń okresowych BHP dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach administracyjno-biurowych oraz pracodawców i innych osób kierujących pracownikami
  • prowadzenie szkoleń okresowych BHP dla kadry inżynieryjno-technicznej,
  • prowadzenie szkoleń z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej dla pracowników.
  • organizowanie szkoleń dla hakowych

Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę dla Ciebie i Twojej firmy!